Správa nemovitosti

Správou nemovitostí se rozumí správa a údržba nemovitostí, a to jak obytných, tak komerčních. Efektivní správa má zásadní význam pro zajištění bezproblémového provozu nemovitostí a generování příjmů pro jejich majitele. Jednou z našich hlavních povinností je udržovat fyzický stav nemovitosti, včetně pravidelných kontrol a oprav podle potřeby. To pomáhá zajistit, aby nemovitost zůstala atraktivní pro potenciální nájemce a generovala svým majitelům maximální příjmy.

Kromě toho sledujeme veškeré finanční transakce související s nemovitostí, včetně inkasa nájemného a výdajů, poskytujeme pravidelné zprávy majitelům o stavu jejich nemovitosti. To jim pomáhá být informováni o finančním zdraví jejich investice a činit informovaná rozhodnutí o její budoucnosti.

Celkově je naším cílem jako správce poskytovat profesionální a efektivní služby správy, které maximalizují hodnotu nemovitosti pro její majitele. Snažíme se poskytovat vynikající služby zákazníkům a zajistit, aby všichni nájemníci měli pozitivní zkušenosti s bydlením nebo s prací v nemovitosti.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2022

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Aenean id metus id velit. Pokračovat

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

hellerreality.cz

Kontaktujte nás

28. října 491/66, Ostrava-Moravská Ostrava

i.hellerova@hellerreality.cz

+420 739 523 505

Sdílejte s námi